Sukces ucznia ZSP Nr 2 w Brzesku
2012-04-23 08:13

Sukces ucznia ZSP Nr 2 w Brzesku

Sławomir Pabian, uczeń czwartej klasy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku został finalistą XXXV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w Wałbrzychu.Organizatorem olimpiady jest Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

Wystawa prac połączona z aukcją
2012-04-20 15:27

Wystawa prac połączona z aukcją

To już X aukcja i wystawa prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej z Brzeska, na której wystawiono 350 prac z siedmiu pracowni: plastycznej, ceramicznej, rękodzieła artystycznego, rysunku na szkle i witrażu, krawieckiej, metaloplastyki, stolarskiej.

"POWSZECHNY SPIS MUZYKÓW"
2012-04-19 15:12

"POWSZECHNY SPIS MUZYKÓW"

Ośrodek Kultury Biblioteka Polskiej Piosenki zaprasza do wzięcia udziału w akcji POWSZECHNY SPIS MUZYKÓW - „Podaj dalej!". Celem spisu jest stworzenie profesjonalnej i wiarygodnej bazy danych - osób i zespołów, a także orkiestr i chórów, które działają na terenie województwa małopolskiego. Ważnym elementem projektu jest ukazanie potencjału Małopolski w tym obszarze kultury.

„Mobilność kluczem do sukcesu"
2012-04-18 11:43

„Mobilność kluczem do sukcesu"

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku - Centrum Aktywizacji Zawodowej zaprasza osoby szukające pracy oraz pracodawców do udziału w " Brzeskich Targach Pracy i Informacji ", które odbędą się w dniu 25 kwietnia 2012 r. w Regionalnym Centrum Kulturalno - Bibliotecznym w Brzesku. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął starosta brzeski Andrzej Potępa.

Zakończenie kursu „Kuchnie świata”
2012-04-17 10:59

Zakończenie kursu „Kuchnie świata”

Trwający od 3 marca 2012 roku kurs „Kuchnie świata” realizowany w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” prowadzony w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku, zakończył się 14 kwietnia 2012 roku.

IV Festiwal Nauki w ZSP Nr 2 w Brzesku
2012-04-16 08:06

IV Festiwal Nauki w ZSP Nr 2 w Brzesku

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku już po raz czwarty odbył się Festiwal Nauki. Hasło tegorocznej edycji to Pogromcy Mitów. Podobnie jak w latach ubiegłych cieszył się on dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. W festiwalu wzięli udział gimnazjaliści z Brzeska, Jadownik, Królówki, Rzezawy, Sufczyna, Tworkowej oraz Złotej.

Sesja Rady Powiatu Brzeskiego
2012-04-16 07:50

Sesja Rady Powiatu Brzeskiego

W dniu 19 kwietnia 2012 r. (czwartek) o godz. 9.00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Brzesku przy ul. Głowackiego 51 odbędzie się XV Sesja Rady Powiatu Brzeskiego.

"Talenty Małopolski 2012"  - Wyniki
2012-04-13 14:19

"Talenty Małopolski 2012" - Wyniki

Ponad 100 młodych artystów wzięło udział w eliminacjach powiatu brzeskiego do XXV Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski”, który 12 kwietnia 2012. odbył się w Czchowie. Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Brzesku, a współorganizatorami: Zespół Szkół w Czchowie oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie. Poniżej przedstawiamy protokół  z posiedzenia jury eliminacji Powiatu Brzeskiego X

Znów będą się ścigać w błocie!
2012-04-13 08:51

Znów będą się ścigać w błocie!

W dniach 21 – 22 kwietnia br. pod patronatem Wójta Gminy Gnojnik oraz Starosty Brzeskiego odbędzie się w Uszwi druga edycja rajdu samochodowego "ESCAPE - Błotny Patrol H6 2012".Już dziś zapraszamy wszystkich miłośników terenowych samochodów i ekstremalnych wrażeń. Trasa imprezy przebiega na pagórkowatych terenach znajdujących się za szkółką krzewów w Uszwi (sposób dotarcia: droga wiodąca od kościoła i cmentarza w kierunku lasu).

Rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert
2012-04-11 11:12

Rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert

Rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresach: ochrony i promocji zdrowia, organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży, ekologii, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji oraz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.