"POWSZECHNY SPIS MUZYKÓW"

2012-04-19 15:12
"POWSZECHNY SPIS MUZYKÓW"

Ośrodek Kultury Biblioteka Polskiej Piosenki zaprasza do wzięcia udziału w akcji POWSZECHNY SPIS MUZYKÓW - „Podaj dalej!". Celem spisu jest stworzenie profesjonalnej i wiarygodnej bazy danych - osób i zespołów, a także orkiestr i chórów, które działają na terenie województwa małopolskiego. Ważnym elementem projektu jest ukazanie potencjału Małopolski w tym obszarze kultury.

Aby wziąć udział w spisie należy:
Przesłać na nasz adres (podajdalej@bibliotekapiosenki.pl) krótką informację o swojej działalności muzycznej:
1.    Nazwa zespołu lub nazwisko solisty
2.    Rodzaj muzyki (np.: pop, rock itp.)
3.    Nazwa miejscowości (np.: Kraków)
4.    Link do swojej oficjalnej strony www

Partnerami Powszechnego Spisu Muzyków jest Radio Plus (101,6 MHz) oraz portale internetowe: Moje Miasto, Magiczny Kraków, Wrota Małopolski, Krakowska Scena Muzyczna oraz e-muzycy.pl. Inicjatywa uzyskała rekomendację Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Jest to ogromna szansa dotarcia do szerokiego grona potencjalnych odbiorców - organizatorów imprez, koncertów lub festiwali kulturalnych. Zespoły, które zamieszczą na swojej głównej stronie internetowej logo akcji, mają szansę zaprezentować swoją twórczość na antenie Radia Plus w każdą drugą środę miesiąca, tuż po godzinie 17.00.

Zespoły biorące udział w akcji będą miały także okazję do publicznego występu
w Krakowie, w Klubie Akademickim Arka, gdzie regularnie organizowane są koncerty topowych uznanych polskich artystów. Wszystkich chętnych do zagrania supportu prosimy o kontakt z Przemysławem Szczerbińskim (przemek@bibliotekapiosenki.pl). Proponowane przez nas, (po wstępnej selekcji), zgłoszenia artystów ze SPISU MUZYKÓW będą przekazywane do Klubu Studenckiego Arka. O wolnych terminach koncertów, ustalonych z kierownikiem Klubu Arka - Michałem Sandurą (arka@ur.krakow.pl). będziemy informować na stronie Biblioteki Polskiej Piosenki. Akcja Biblioteki Polskiej Piosenki opiera się na zasadzie wzajemności i jest całkowicie bezpłatna.

Szczegółowe  informacje dotyczące spisu można uzyskać pod adresem: www.bibliotekapiosenki.pl