Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

Budynek usługowo-mieszkalny, Zaborów, działka nr 1288


Położenie:
 • Lokalizacja: Zaborów (gmina Szcurowa) działka nr 1288
 • Gmina: Szczurowa
 • Powiat: brzeski
 • Województwo: małopolskie
 • ID działki: 120207_2.0021.1288

zaborow działka nr 1288
Źródło: https://www.geoportal.gov.pl/

Powierzchnia nieruchomości:
 • Maksymalna dostępna powierzchnia (w jednym kawałku): 0,19 ha
 • Kształt działki: prostokąt
 • Możliwości powiększenia terenu: NIE
Informacje dotyczące nieruchomości:
 • Numer Księgi Wieczystej: TR1B/00055297/7
 • Orientacyjna cena gruntu:
 • Właściciel: Powiat Brzeski
 • Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego: brak
 • Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: Według ustaleń obowiązującego „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczurowa”, działka nr 1288, położona w miejscowości Zaborów, gm. Szczurowa, leży w terenie oznaczonym symbolem U – tereny usługowe (usług wielobranżowych - publicznych, niepublicznych, turystycznych)
 • Obecne użytkowanie:
 • Opis nieruchomości:

Na działce nr 1288 w Zaborowie znajduje się budynek usługowo-mieszkalny byłego Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Zaborowie o powierzchni zabudowy 252 m2, który powstał na przełomie lat 1967-1968 oraz budynek gospodarczy. Budynek byłego Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Zaborowie jest w całości podpiwniczony, murowany, otynkowany, nieocieplony, z betonowym stropem. Dach budynku jest wykonany w systemie stropodachu z pokryciem z papy. Budynek jest ogrodzony. W budynku znajdują się dwa wejścia prowadzące na poziom parteru, brak jest połączenia pomieszczeń parteru z piętrem i piwnicą. W północnej części budynku znajduje się klatka schodowa, z wyjściem na piętro oraz do poziomu piwnic. Na poziomie piwnic poza kotłownią i pomieszczeniami piwnicznymi, magazynowymi, znajdują się dwa garaże z wjazdem od strony zachodniej. Na poziomie parteru znajdują pomieszczenia usługowe– gabinety, sanitariaty i pomieszczenia komunikacyjne, które były użytkowane z przeznaczeniem na cele byłego ośrodka zdrowia. Na poziomie piętra znajduje się część mieszkalna, z trzema niezależnymi mieszkaniami, z odrębnymi wejściami z zewnętrznego balkonu. Powierzchnia użytkowa budynku byłego Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Zaborowie: piwnice h=2,20 m, powierzchnia piwnic 174,34 m2,parter h=2,75 m, powierzchnia parteru 173,13 m2, piętro h=2,50 m, powierzchnia piętra z klatką schodową 150,42 m2. Budynek jest wyposażony w instalację elektryczną, telekomunikacyjną, centralnego ogrzewania w oparciu o sieć gazową, ciepłej wody użytkowej w oparciu o podgrzewacze elektryczne, gazową, sieć wodnociągową (wodociągu gminnego), brak gminnej sieci kanalizacyjnej, działka przyłączona jest do sieci kanalizacyjnej wspólnej ze szkołą podstawową. Ponadto na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej 13,33 m2, który jest murowany, otynkowany, nieocieplony. Stolarka okienna i drzwiowa jest drewniana. Ściany wewnętrzne pokryte są tynkiem, posadzka jest betonowa. Widoczne są ślady pęknięcia i odparzenia tynku szczególnie na suficie, co wskazuje na brak szczelności pokrycia dachowego.

Połączenia transportowe:

Nieruchomość jest położona w sąsiedztwie szkoły podstawowej i zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, przy skrzyżowaniu dwóch dróg powiatowych tj. od południa graniczy z działką nr 1033 w Zaborowie, wchodzącą w skład drogi powiatowej nr 1338 K relacji Górka – Zaborów – Wał Ruda – Radłów, a od wschodu graniczy z działką nr 180 w Zaborowie, wchodzącą w skład drogi powiatowej nr 1336 K relacji Zaborów – Wietrzychowice.


Zobacz galerię