2022-05-21 06:41

Projekt dofinansowania Województwa Małopolskiego dla NGO
2022-05-20 12:27

Projekt dofinansowania Województwa Małopolskiego dla NGO

Wojewoda Małopolski zaprasza organizacje pozarządowe do składania ofert o dofinansowanie. Oferty należy złożyć do Pełnomocnika Wojewody Małopolskiego do spraw kontaktu z organizacjami pozarządowymi w zakresie wsparcia uchodźców z Ukrainy (wzór w załączniku), w terminie do 25 maja 2022 r. na adres mailowy muwngo@malopolska.uw.gov.pl

2022-05-20 12:16

Ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo Nr 109

Burze z gradem/1 Silny wiatr/1

2022-05-20 06:00

Ogłoszenie

Zawiadomienie o wydaniu decyzji z dnia 16 maja 2022 r. znak: AG-I.6821.16.2021.WW o zobowiązaniu do udostępnienia nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym, obejmującej działkę ewidencyjną nr 55/2 o pow. 0,13 ha, położonej w obrębie Kwików, gm. Szczurowa poprzez udzielenie zezwolenia spółce TAURON Dystrybucja S.A. z siedzibą w Krakowie na przebudowę istniejącej sieci napowietrznej nN oraz budowę linii napowietrznej SN 15kV w msc. Kwików.

Program profilaktyki raka szyjki macicy w ramach kampanii społecznej "Planuję długie życie"
2022-05-19 09:44

SPZOZ w Brzesku realizuje kolejny program profilaktyki raka szyjki macicy w ramach kampanii społecznej „Planuję długie życie”. Program skierowany jest do kobiet w wieku od 25 do 59 roku życia.

Nabór wniosków do XX edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
2022-05-19 09:17

Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jest uhonorowaniem przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki narodowej, przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu, promują pozytywny wizerunek Polski oraz stanowią wzór funkcjonowania dla innych przedsiębiorstw. Nagroda może być przyznana również zespołom badawczym oraz jednostkom naukowym, które wdrażają innowację produktową lub technologiczną.

2022-05-19 06:20

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 108

Przymrozki/1

2022-05-18 14:11

Ogłoszenie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa podaje do publicznej wiadomości informację o nieruchomości stanowiącej Zasób Własności Rolnej Skarbu Państwa, przeznaczonej do dzierżawy. Przedmiotem dzierżawy jest niezabudowana nieruchomość o przeznaczeniu wielofunkcyjnym położona w obrębie Niedzieliska (0008), gmina Szczurowa, powiat brzeski, woj. małopolskie.

Greckie klimaty w Zespole Szkół w Czchowie
2022-05-16 11:43

Greckie klimaty w Zespole Szkół w Czchowie

Jak pracować, by godnie zarabiać? Czy wystarczy jedynie biegle liczyć? A może trzeba posiąść umiejętność podejmowania ryzyka? Na te i wiele podobnych pytań starali się odpowiedzieć informatycy z klas trzecich - uczestnicy projektu „Do źródeł!”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus+.