Aktualności

PFRON Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy
2022-09-23 08:30

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza do wzięcia udziału w projekcie Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy.

I Brzeski Family Cup
2022-09-22 14:19

I Brzeski Family Cup

Dnia 17 września na kortach w Brzesku odbył się turniej tenisowy w mikstach rodzinnych pod nazwą I Brzeski Family Cup. Organizatorami imprezy, poświęconej pamięci Janusza Zielonackiego, był Okocimski Klub Narciarski w Brzesku wraz z Okocimskim Klubem Tenisowym.

Konsultacje  dotyczące Programu współpracy Powiatu Brzeskiego z organizacjami pozarządowymi
2022-09-22 13:09

Konsultacje dotyczące Programu współpracy Powiatu Brzeskiego z organizacjami pozarządowymi

Zarząd Powiatu Brzeskiego informuje, iż w okresie od dnia 23 września do 30 września 2022 r. zostaną przeprowadzone konsultacje z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, dotyczące projektu „Programu współpracy Powiatu Brzeskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na rok 2023”.

Komunikaty i zagrożenia
2022-09-21 11:10

Odwołanie ostrzeżenia Nr: 134 z dnia 27.07.2022 oraz ostrzeżenia Nr: 141 z dnia 11.08.2022

Odwołanie ostrzeżenia

2022-09-19 12:06

Informacja Starosty Brzeskiego

Informacja Starosty Brzeskiego w sprawie modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków opracowanego dla obrębów ewidencyjnych: Biadoliny Szlacheckie, Dębno, Doły, Jastew, Jaworsko, Łoniowa, Łysa Góra, Maszkienice, Niedźwiedza, Perła, Porąbka Uszewska, Sufczyn, Wola Dębińska zawierających się w jednostce ewidencyjnej 120204_2 Dębno, powiat brzeski, województwo małopolskie.

2022-09-19 11:59

Informacja Starosty Brzeskiego

Informacja Starosty Brzeskiego w sprawie modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków opracowanego dla obrębów ewidencyjnych: Będzieszyna, Biskupice Melsztyńskie, Jurków, Piaski Drużków, Tworkowa, Tymowa, Wytrzyszczka, Złota, Domosławice zawierających się w jednostce ewidencyjnej 120203_5 Czchów - obszar wiejski, powiat brzeski, województwo małopolskie.

Europejski Tydzień Mobilności 2022
2022-09-16 13:52

Europejski Tydzień Mobilności 2022

Europejski Tydzień Mobilności (dawniej: Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu) organizowany jest co roku od 16 do 22 września, a jego zwieńczeniem jest Dzień bez samochodu (22 września). Jego celem jest rozpowszechnianie wiedzy oraz znaczenia zrównoważonego transportu. Kampania zainicjowana przez Komisję Europejską w 2002 r. zachęca mieszkańców miast do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybrania alternatywnych, ekologicznych środków podróżowania: chodzenia pieszo, jazdy na rowerze, korzystania z komunikacji miejskiej lub carpoolingu.

Komunikaty i zagrożenia
2022-09-16 07:47

Ostrzeżenie hydrologiczne Nr: 210

gwałtowne wzrosty stanów wody

Ruszyła V edycja konkursu zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!  pod hasłem „Moja Poezja – Moja Ojczyzna”
2022-09-15 12:02

Ruszyła V edycja konkursu zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! pod hasłem „Moja Poezja – Moja Ojczyzna”. W konkursie mogą wziąć udział soliści i zespoły liczące do 5 osób. Zgłoszenia do udziału w konkursie można nadsyłać wyłącznie elektronicznie do 4 października 2022 r.

Ogłoszenie Inspekcji Weterynaryjnej Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza
2022-09-15 11:17

Ogłoszenie Inspekcji Weterynaryjnej Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza

Informacja Inspekcji Weterynaryjnej Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dot. przeprowadzania na terenie województwa małopolskiego ochronnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie od dnia 23 września 2022 r. do dnia 1 października 2022 r.