2020-12-01 08:57

OGŁOSZENIE

Ogłoszenie Starosty Brzeskiego z dnia 27 listopada 2020 r., znak: AG-I.683.1.11.2020.DG, o wydaniu decyzji z dnia 27.11.2020 r., ustalającej wysokość odszkodowania za nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym, położoną w obrębie Jadowniki, gm. Brzesko, obejmującą działkę ewidencyjną nr 5168/1.

2020-12-01 08:53

OGŁOSZENIE

Ogłoszenie Starosty Brzeskiego z dnia 27 listopada 2020 r., znak: AG-I.683.1.7.2020.DG, o wydaniu decyzji z dnia 27.11.2020 r., ustalającej wysokość odszkodowania za nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym, położoną w obrębie Jadowniki, gm. Brzesko, obejmującą działkę ewidencyjną nr 4636/1.

Uczniowie ZS w Szczurowej po raz trzeci na stażu w Austrii
2020-11-30 11:00

Uczniowie ZS w Szczurowej po raz trzeci na stażu w Austrii

W październiku 2020 roku uczniowie Zespołu Szkół w Szczurowej odbywali staż w Austrii w ramach projektu ERASMUS +, mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego. Tytuł projektu: „Znaczne podniesienie kompetencji zawodowych uczniów w zawodzie technik obsługi turystycznej na praktyce zawodowej w przedsiębiorstwach w Austrii”. Do wyjazdu zakwalifikowało się 16 uczniów.

Wymarzony plac zabaw w SOSW w Złotej dzięki fundacji PZU
2020-11-30 09:05

Wymarzony plac zabaw w SOSW w Złotej dzięki fundacji PZU

Na terenie placówki powstał przepiękny plac zabaw, jeszcze do niedawna – ze względu na brak wystarczających środków finansowych, jedynie obiekt marzeń naszych milusińskich. Co wyjątkowo ważne, plac zabaw – dzięki zastosowanym matom przerostowym, jest miejscem całkowicie bezpiecznym dla naszych podopiecznych.

Komunikaty i zagrożenia
2020-11-29 11:56

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 263

Oblodzenie/1

Komunikaty i zagrożenia
2020-11-28 14:49

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE ZBIORCZE Nr. 262

Oblodzenie/1

Małopolski Dzień Osób Niepełnosprawnych on-line 2020
2020-11-27 11:19

Małopolski Dzień Osób Niepełnosprawnych on-line 2020

Przed nami obchody Małopolskiego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Tegoroczne grudniowe obchody będą wyjątkowe! Nie możemy się spotkać i świętować razem, dlatego Małopolski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zachęca do świętowania wirtualnego.

2020-11-27 10:28

OGŁOSZENIE

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Krakowie ogłasza publiczny przetarg nieograniczony ustny (licytacja) na sprzedaż nieruchomości nierolnej położonej w obrębie Sufczyn (gmina Dębno).

Nieodpłatna pomoc prawa - rozstrzygnięcie konkursu ofert
2020-11-26 19:03

Nieodpłatna pomoc prawa - rozstrzygnięcie konkursu ofert

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert jednocześnie na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów przeznaczonych na udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na obszarze Powiatu Brzeskiego w 2021 rok.

Kolejny kurs na koncie przyszłych elektryków
2020-11-26 16:33

Kolejny kurs na koncie przyszłych elektryków

Uczniowie kierunków zawodowych w Powiecie Brzeskim korzystają z różnorodnych form wsparcia, jakie oferuje realizowany projekt pn. „Rozwój i podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie brzeskim poprzez wsparcie szkół – utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych”. Wizyta monitorująca Starosty dostarczyła cennych informacji na temat samego projektu, a także potwierdziła jego wysoki poziom zaawansowania, jakość kształcenia i efektywność.