Strategia Rozwoju Powiatu - czekamy na Państwa uwagi i opinie

2014-04-10 09:49
Strategia Rozwoju Powiatu -  czekamy na Państwa uwagi i opinie

W jakich kierunkach powinien rozwijać się powiat brzeski? Skąd na to wziąć pieniądze? Jakie są słabe, a jakie mocne strony powiatu brzeskiego? Jakim potencjałem dysponują gminy z tego regionu? To tylko cztery z kilkudziesięciu pytań zadawanych podczas spotkań, które odbywały się w dniach od 20 i 21 marca 2014 roku w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Brzesku.

Przeprowadzone spotkania miały na celu otwarcie dyskusji na temat kierunków rozwoju Powiatu Brzeskiego, określenie wizji, wytyczenie celów, a także zaproponowanie konkretnych rozwiązań. Proces ten nie jest zamknięty. W kolejnych etapach prac nad budową Strategii Rozwoju Powiatu Brzeskiego na lata 2014-2020 zainteresowane podmioty mają możliwość wypowiedzenia się, zgłaszania swoich uwag i opinii poprzez wypełnienie formularza uwag i przesłanie go na adres fundusze@powiatbrzeski.pl bądź biuro@ks-doradztwo.pl w terminie do 25 kwietnia 2014 r.

SPRAWOZDANIE z przebiegu spotkań dotyczących tworzenia Strategii Rozwoju Powiatu Brzeskiego na lata 2014 – 2020
Raport z badań ankietowych
FORMULARZ ZGŁASZANIA UWAG