STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy!

2023-07-13 13:48
STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy!

Zostały nieco ponad dwa tygodnie do startu kolejnej edycji STRAŻMAGEDONU. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy! Podczas zawodów będzie prowadzona dobrowolna zbiórka na rzecz podopiecznych Fundacji  „Pełna Moc” 32-820 Szczurowa ul. Rynek 4. KRS 0000878516.

STRAŻMAGEDON to ekstremalny bieg z przeszkodami organizowany przez OSP Górka przy wsparciu finansowym Gminy Szczurowa i Województwa Małopolskiego i skierowany jest nie tylko do strażaków! Do podjęcia wyzwania zaproszony jest każdy, kto chce doświadczyć niezapomnianych wrażeń sportowych, również osoby poniżej 18 roku życia za zgodą rodziców. Głównym celem biegu jest pomoc oraz propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

Zapisy trwają do 24 lipca br., a uczestników obowiązuje opłata startowa.

Start 30 lipca godz. 10.30 w Parku Kępińskich w Szczurowej.

W dniu Biegu będą prowadzone prelekcje o historii i działalności Ochotniczych Straży Pożarnych oraz będzie można skorzystać z „lekcji żywej historii” – zwiedzania Dworu Kępińskich w Szczurowej wraz z przewodnikiem. Dla najmłodszych mieszkańców naszego powiatu będą zapewnione animacje.