Świeto Gminy Gnojnik - 2 lipca 2022 r.

2022-06-27 13:11
Świeto Gminy Gnojnik - 2 lipca 2022 r.

Wójt Gminy Gnojnik i Centrum Kultury w Gnojniku zapraszają na obchody Święta Gminy Gnojnik w najbliższą sobotę 2 lipca o godzinie 15.00.

W programie m.in. występy artystyczne, zabawa taneczna, atrakcje dla dzieci, festiwal kolorów oraz stoiska gastronomiczne. Gwiazdą wieczoru będzie Orkiestra Baczków.

Program imprezy:

– występy artystyczne przedszkolaków,

- animacje dla najmłodszych,

- festiwal taneczny „Wirujące kolory sportu”,

- festiwal wokalny „Piosenka sprzed lat”,

- koncert Orkiestry Dętej z Gnojnika,

- wspomnienie polskiej piosenki – koncert uczestników warsztatów wokalno-aktorskich,

- gwiazda wieczoru Orkiestra Baczków,

- zabawa taneczna – DJ Raxo

Dodatkowe atrakcje: wesołe miasteczko, konkursy z nagrodami, malowanie buziek, bańki mydlane, festiwal kolorów, animacje dla dzieci, gastronomia, produkty lokalne.

Źródło: Urząd Gminy Gnojnik