XXX Jubileuszowa Wystawa Rolnicza AGROPROMOCJA 2022

2022-06-10 08:18
XXX Jubileuszowa Wystawa Rolnicza AGROPROMOCJA 2022

XXX Jubileuszowa Wystawa Rolnicza AGROPROMOCJA 2022 odbędzie się w dniach 10-11 września 2022 r. na terenie Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu. Organizatorem wydarzenia jest Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach.

Głównym celem wystawy jest promowanie osiągnięć rolnictwa, a także dorobku gospodarczego, dziedzictwa i kultury regionu Małopolski. Grono wystawców co roku wypełniają lokalni i krajowi przedsiębiorcy branży agrobiznesu, producenci, właściciele gospodarstw agroturystycznych i ekologicznych, twórcy rękodzieła oraz Koła Gospodyń Wiejskich.

Wystawa co roku gromadzi ponad 300 wystawców zarówno przedsiębiorców i firm z branży rolniczej jak i wystawców indywidualnych - twórców rzemiosła i rękodzieła ludowego czy też właścicieli gospodarstw ekologicznych. Wystawa podzielona jest na strefy tematyczne, m.in. ogrodnictwo, przetwórstwo, maszyny rolnicze.

Kontakt z biurem XXX Jubileuszowej Wystawy Rolnczej AGROPROMIOCJA 2022:

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Sączu
ul. Kraszewskiego 44