Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy!

2022-06-08 15:30
STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy!

Zostały niespełna dwa tygodnie do startu kolejnej edycji STRAŻMAGEDONU. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy! Podczas zawodów Fundacja DKMS będzie prowadziła rejestrację potencjalnych dawców szpiku kostnego (od godz. 8.00-16.00), będzie też można oddać krew w mobilnym punkcie poboru krwi (od godz. 10.00-14.00).

STRAŻMAGEDON to ekstremalny bieg z przeszkodami organizowany przez OSP Górka w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego i skierowany jest nie tylko do strażaków! Do podjęcia wyzwania zaproszony jest każdy, kto chce doświadczyć niezapomnianych wrażeń sportowych, również osoby poniżej 18 roku życia za zgodą rodziców. Głównym celem biegu jest pomoc oraz propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

Zapisy trwają do 14 czerwca br., bieg jest bezpłatny, ale liczba uczestników ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Start 19 czerwca 2022 r. godz. 10.00 w Parku Kępińskich w Szczurowej.

W trakcie wydarzenia będzie prowadzonych wiele akcji charytatywnych i społecznych, a na najmłodszych czekają liczne atrakcje.