Nabór wniosków do XX edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

2022-05-19 09:17

Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jest uhonorowaniem przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki narodowej, przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu, promują pozytywny wizerunek Polski oraz stanowią wzór funkcjonowania dla innych przedsiębiorstw. Nagroda może być przyznana również zespołom badawczym oraz jednostkom naukowym, które wdrażają innowację produktową lub technologiczną.

Związek Powiatów Polskich jako jedna z instytucji, które mogą zgłaszać kandydatów do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP zachęca do przedstawiania kandydatur podmiotów gospodarczych, które zasługują na uhonorowanie.

Na stronie internetowej www.prezydent.pl udostępniona została zakładka poświęcona Nagrodzie Gospodarczej z informacjami dotyczącymi tegorocznej edycji, a także wnioskami dla ubiegających się o nagrodę w każdej z siedmiu kategorii.

Link bezpośredni to: https://www.prezydent.pl/aktualnosci/inicjatywy/nagroda-gospodarcza/materialy-do-pobrania-xx-edycja.

Propozycje (na odpowiednim formularzu zgłoszeniowym dostępnym na ww. stronie) wraz z uzasadnieniem prosimy kierować do dnia 13 czerwca br. (decyduje data wpłynięcia do ZPP) na adres: Związek Powiatów Polskich, 33-303 Nowy Sącz, skr. poczt. 87 oraz edytowalną wersję elektroniczną na adres: jgc@zpp.pl

Zwracamy uwagę na konieczność wypełnienia wszystkich rubryk we wnioskach. Prosimy, aby pod każdym wnioskiem znalazł się podpis przedstawiciela zgłaszanego przedsiębiorstwa oraz Starosty Powiatu.

W przypadku pytań merytorycznych dotyczących Nagrody zachęcamy do kontaktu z KPRP - tel. 22 695 11 99, mail: nagroda.gospodarcza@prezydent.pl

Osobą do kontaktu w biurze Związku Powiatów Polskich jest Joanna Gryboś-Chechelska, mail: jgc@zpp.pl

Źródło: Związek Powiatów Polskich