Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

Konkurs plastyczny „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”

2022-05-13 14:21
Konkurs plastyczny „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”

Wojewoda Małopolski Pan Łukasz Kmita organizuje konkurs plastyczny „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!” skierowany do dzieci i młodzieży, które przybyły do Polski w związku z konfliktem zbrojnym na terenie Ukrainy.

Konkurs ma na celu pokazanie talentów młodych ludzi poprzez upowszechnianie twórczości, a także budowanie poczucia bezpieczeństwa wśród dzieci i ułatwianie im integracji w nowym środowisku.  Jest on adresowany do małych artystów w trzech kategoriach wiekowych (I kategoria - dzieci w wieku od 4 do 6 lat; II kategoria - dzieci w wieku od 7 do 10 lat; III kategoria - dzieci w wieku od 11 do 15 lat). 

Zgłoszenia do konkursu można przysyłać w terminie do 3 czerwca 2022 r. drogą elektroniczną na adres konkursukraina@muw.pl lub dostarczyć w terminie do 3 czerwca 2022 r. do Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie na adres: ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków, Dziennik Podawczy pok. 24.

Okrucieństwo wojny jest dla wszystkich uchodźców trudnym przeżyciem, szczególnie dla najmłodszych, dlatego zamierzając choć trochę oderwać ich myśli od toczącego się w konfliktu w Ukrainie, chcieliśmy zaproponować, aby poprzez prace plastyczne wyraziły swoje emocje, tęsknoty i marzenia.

Regulamin konkursu

Załącznik nr 1 metryczka pracy

Załącznik nr 2 zgoda na udostępnianie wizerunku

Додаток 1 Бланк заявки на участь у конкурсі

Додаток 2 ГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

ПОЛОЖЕННЯ МИСТЕЦЬКОГО КОНКУРСУ

Plakat w języku polskim

Źeódło: Małopolski Urzad Wojewódzki w Krakowie