Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupPowiat Brzeski Facebook Instagram

Poznaj nasze szkoły!

2022-03-15 13:14
Poznaj nasze szkoły!

Drodzy Uczniowie – Absolwenci Szkół Podstawowych!

Młodość kojarzymy zwykle z najlepszym okresem w życiu – beztroską, energią i motywacją. Niemniej jednak to także czas pierwszych dorosłych decyzji, które mają właściwie ukształtować Wasz charakter oraz drogę zawodową. Niestety wkraczamy w bardzo trudne i wymagające czasy, zarówno pod względem gospodarczym jak i społecznym. Dlatego tak ważne jest, abyście poznali swoje aspiracje i już teraz rozpoczęli właściwą ścieżkę kariery.

Zdaję sobie sprawę, że w dobie wszechobecnej reklamy i natłoku informacji, którymi bombardują Was współczesne media, możecie czuć się zdezorientowani. Tym samym podjęcie trafnej decyzji często jest utrudnione. Chcemy rozwiać Wasze wątpliwości i uporządkować myśli. Mam nadzieję, że przygotowane zestawienie kierunków kształcenia w szkołach Powiatu Brzeskiego okaże się pomocne. Zależy nam na tym, abyście wybierali rozsądnie, abyście wybierali, mając perspektywę na przyszłość. Abyście odkryli swoje zainteresowania i talenty, wiedzieli, w jakim zawodzie możecie się kiedyś realizować, dobrze zarabiać i godnie żyć.

- Andrzej Potępa, Starosta Brzeski

informator edukacyjny