Oferta pracy - Wydział Architektury, Budownictwa i Rozwoju Powiatu

2022-01-13 15:32
Oferta pracy - Wydział Architektury, Budownictwa i Rozwoju Powiatu

Starostwo Powiatowe w Brzesku, Wydział Architektury, Budownictwa i Rozwoju Powiatu poszukuje pracownika – zatrudnienie na umowę o pracę na czas zastępstwa nieobecnego pracownika na stanowisku podinspektora/inspektora.

Wymagania niezbędne – wykształcenie wyższe budowlane.

Główne obowiązki na stanowisku: prowadzenie postępowań z zakresu ustawy Prawo budowlane, w szczególności dot. zgłoszeń budowy lub robót budowlanych, pozwoleń na budowę lub rozbiórkę.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Dyrektorem Wydziału Architektury, Budownictwa i Rozwoju Powiatu, panem Krzysztofem Klimkiem, tel. 14 663 18 54.