Festiwal Kultury "Ziemia, ojczyzna ludzi" - II edycja

2022-01-04 08:17
Festiwal Kultury "Ziemia, ojczyzna ludzi" - II edycja

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych z powiatu brzeskiego do udziału w konkursach: plastyczno-fotograficznym, literackim, piosenki oraz multimedialnym w ramach II Festiwalu Kultury Szkół Powiatu Brzeskiego pod hasłem „Ziemia, ojczyzna ludzi".

Celem Festiwalu jest popularyzacja twórczości uczniów oraz zaprezentowanie osiągnięć i dorobku artystycznego dzieci i młodzieży szkół z Powiatu Brzeskiego.

Karty zgłoszeń i prace konkursowe prosimy nadsyłać do 30 stycznia 2022 r. na adres: Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu, ul. Zielna 1, 32-800 Brzesko, lub drogą elektroniczną na adres e-mail: pspjasien.festiwal@gmail.com, wpisując w tytule „Festiwal-kartazgłoszenia2021”.

Regulamin Festiwalu dostępny jest na stronie http://pspjasien.pl/cms/90697/ii-festiwal-kultury

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Starosta Brzeski - Andrzej Potępa, Burmistrz Brzeska - Tomasz Latocha oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku.

Źródło: pspjasien.pl