Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

Mały Jakub pierwszym nowym Mieszkańcem Powiatu w 2022 r.

2022-01-03 11:22
Mały Jakub pierwszym nowym Mieszkańcem Powiatu w 2022 r.

2 stycznia 2022 roku o godzinie 10:10 powitaliśmy na świecie Nowego Małego Mieszkańca Powiatu Brzeskiego, który jako pierwszy urodził się w szpitalu powiatowym w Brzesku w 2022 roku.

Jakub Aleksander - takie imiona wybrali pani Barbara i Grzegorz Garbacz z Poręby Spytkowskiej dla swojego nowo narodzonego synka. Maluch jest zdrowy, waży 3,2 kg i uzyskał 10 punktów w skali Apgar.

Tradycyjny upominek i gratulacje przekazał Rodzicom starosta brzeski Andrzej Potępa. Niestety z uwagi na brak możliwości odwiedzin w brzeskim szpitalu, związany z wciąż niepokojącą sytuacją epidemiologiczną, starosta brzeski nie mógł osobiście powitać nowego mieszkańca powiatu brzeskiego. W imieniu starosty prezent i życzenia przekazała Dyrektor SPZOZ pani Alicja Syty wraz z personelem medycznym Oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz Zastępcą Dyrektora ds. Lecznictwa, panią doktor Adeliną Skupiewską oraz Zastępcą Dyrektora ds. Pielęgniarstwa, panią Ewą Chmielarz-Żwawą.

Świeżo upieczonym Rodzicom życzymy uśmiechu i radości w każdym dniu oraz wielu powodów do zadowolenia i rodzicielskiej dumy, a małemu Kubusiowi dużo zdrowia i pięknego, beztroskiego dzieciństwa.

Zobacz galerię