Czas na podsumowanie - BILANS 2021

2021-12-22 09:29
Czas na podsumowanie - BILANS 2021

Rok 2021 był dla Powiatu Brzeskiego naprawdę owocnym czasem pod kątem pozyskanych środków zewnętrznych i nakładów na inwestycje. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego podsumowania tegorocznych działań prowadzonych przez samorząd powiatowy zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju.

Oprócz umiejętnych i skutecznych działań związanych z ubieganiem się o środki zewnętrzne (unijne i krajowe), drugim czynnikiem, który wpłynął na tak znakomity wynik w tym roku, jest oczywiście dobra sytuacja finansowa Powiatu Brzeskiego, będąca efektem przemyślanych decyzji i strategicznych działań oszczędnościowych. Te zabiegi pozwoliły nam na wyraźne zwiększenie potencjału inwestycyjnego Powiatu.

- Andrzej Potępa, Starosta Brzeski

WERSJA TEKSTOWA