Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

Powiat Brzeski dołącza do akcji „Zaszczep się dla Niepodległej”

2021-11-08 10:20
Powiat Brzeski dołącza do akcji „Zaszczep się dla Niepodległej”

W ostatnich dniach zauważalny jest stały wzrost liczby nowych zachorowań na COVID-19 oraz towarzyszący temu wzrost liczby hospitalizowanych na tzw. oddziałach covidowych. W ubiegły piątek, 29 października, w małopolskich szpitalach leczonych było 369 pacjentów, dziś – po zaledwie 4 dniach – liczba ta jest aż o 155 większa. Z ogromnym niepokojem patrzę na te dane, pomimo że w uzgodnieniu z dyrektorami szpitali przygotowaliśmy w Małopolsce nawet 2198 łóżek przeznaczonych dla pacjentów z COVID-19.

Wojewoda Małopolski – Łukasz Kmita, Starosta Brzeski Andrzej Potępa, przy współpracy z Samodzielnym Publicznym Zespołem Opieki Zdrowotnej w Brzesku i Powiatową Komendą Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w akcji szczepien przeciw COVID-19 „Zaszczep się dla Niepodległej”.

11 listopada (najbliższy czwartek) w godzinach od 10.00 do16.00 na rynku w Brzesku uruchomiony zostanie tymczasowy Mobilny Punkt Szczepień. Wsparcie w tych działaniach zapewni wykwalifikowany personel medyczny z SP ZOZ w Brzesku oraz funkcjonariusze Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej.

100 pierwszych zaszczepionych w tym dniu otrzyma biało-czerwoną flagę!

szczepimy sie dla niepodległej