„Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”!

2021-10-26 08:20
„Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”!

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników urodzone w latach 2007-2015 do udziału w kursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Kurs przybliża zagrożenia wypadkowe pojawiające się w gospodarstwach rolnych i ucząc właściwych zachowań daje szansę na wygranie jednej ze 100 hulajnóg.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:

1. Zrealizować kurs dostępny na stronie prewencja.krus.gov.pli rozwiązać test końcowy; Uwaga! – wpisz swoje dane w ekranie na początku szkolenia;
  2. Pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy
  3. Przesłać do 31 października 2021 r. certyfikat oraz wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy pocztą tradycyjną na adres:

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem/w tytule: „Kurs e-learningowy dla dzieci”.

Szczegóły konkursu są dostępne na stronie www.krus.gov.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Placówką Terenową KRUS w Brzesku (Magdalena Flądro tel. 14 663 21 46).

Źródło: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego