Plebiscyt pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce”.

2021-10-20 12:23
Plebiscyt pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce”.

Powiat Brzeski od czerwca 2020 roku realizuje projekt pn. „Fachowcy w swojej branży”, którego głównym celem jest zwiększenie szans na zatrudnienie uczniów kształcących się w szkołach zawodowych w szczególności poprzez poprawę efektywności kształcenia zawodowego.

Formy wsparcia przewidziane w ramach projektu umożliwią dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia do potrzeb rynku pracy, ułatwią proces przechodzenia z etapu kształcenia do etapu zatrudnienia poprzez praktyczną naukę zawodu realizowaną we współpracy z pracodawcami. W ramach projektu uczniowie mogą zdobyć kwalifikacje kończąc kursy np.: prawa jazdy AM, wózków widłowych, operatora dronów oraz pozyskać kompetencje realizując kursy m.in.: grafiki komputerowej, komputerowego wspomagania projektowania, barmańskiego, zdobnictwa cukierniczego, diagnostyki samochodowej, czas pracy kierowców zawodowych, czy obsługi programu płatnik.

WEŹ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU