Piknik rodzinny „SPA – Strefa Parkowych Atrakcji”

2021-07-20 13:48
Piknik rodzinny „SPA – Strefa Parkowych Atrakcji”

Wójt Gminy Gnojnik Sławomir Paterek oraz Dyrektor Centrum Kultury w Gnojniku Ewa Świerczek zapraszają 25 lipca br. (niedziela) do SPA, czyli Strefy Parkowych Atrakcji, gdzie na całe rodziny czekać będą m.in. animacje, gry i zabawy, dmuchańce, przejażdżki na kucyku, lokalna gastronomia oraz strefa relaksu dla rodziców. W trakcie pikniku działać będą również punkt szczepień szczepionką jednodawkową oraz punkt spisowy Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Szczegóły na plakacie.

Źródło: Urząd Gminy Gnojnik