Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

„Nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”

2021-07-12 12:13
„Nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Brzesku serdecznie zaprasza ubezpieczonych rolników i domowników do udziału w konkursie testowym pod hasłem: „Nie ryzykujesz, gdy znasz i szanujesz” mającym na celu upowszechnienie „Zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym”. Konkurs rozpoczyna się 12.07.2021 r.

Zadanie konkursowe polega na pobraniu pliku zawierającego test jednokrotnego wyboru, klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych. Następnie pobrane i wypełnione dokumenty należy wydrukować i odesłać pocztą na adres brzeskiej placówki (PT KRUS Brzesko, ul. Mickiewicza 27, 32- 800 Brzesko) lub dostarczyć osobiście i umieścić we wrzutni na dokumenty do dnia 31.08.2021r. Poprawność nadesłanych lub złożonych testów sprawdzi Komisja Konkursowa powołana przez Dyrektora Oddziału Regionalnego KRUS w Krakowie. O wygranej laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.  W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez e-mail: brzesko@krus.gov.pl lub telefonicznie: 14 663 21 46 (Magdalena Flądro).

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin Konkursu

Klauzula informacyjna - do pobrania

Zgoda na przetwarzanie danych - do pobrania

Test wiedzy - do pobrania

Źródło: KRUS w Brzesku