KOMUNIKAT - obsługa klienta

2021-05-31 08:17
KOMUNIKAT - obsługa klienta

Szanowni Państwo,

informujemy, iż w dn. 31 maja 2021 r. (poniedziałek) Starostwo Powiatowe w Brzesku przywraca bezpośrednią obsługę klienta w urzędzie przy ul. Bartosza Głowackiego 51. Niemniej jednak w trosce o naszych klientów oraz pracowników, mając na uwadze trwający stan epidemii, obsługa będzie wykonywana z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.

Informujemy ponadto, iż obsługa klienta w Wydziale Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Brzesku przy ul. Piastowskiej 2b będzie funkcjonować następująco:

Wnioski i dokumenty można składać:

• w formie elektronicznej za pośrednictwem:
    • platformy e-PUAP (/0398dqqqoz/skrytka),
    • Elektronicznej Skrzynki Podawczej Systemu Pojazd i Kierowca (ESP PiK) za pośrednictwem strony internetowej esp.pwpw.pl (KARTA USŁUG Nr 40),
  • pocztą tradycyjną,
  • poprzez umieszczenie w skrzynce podawczej znajdującej się przy drzwiach frontowych urzędu (ul. Piastowska 2b).

Kontakt osobisty jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu:

• centrala Wydziału: (14) 663 19 56,
  • rejestracja pojazdów: (14) 663 24 89, (14) 663 20 46, (14) 663 24 85,
  • uprawnienia do kierowania pojazdami: (14) 628 49 32.

FORMULARZE I WNIOSKI DO POBRANIA

Paszporty

Terenowy Punkt Paszportowy w Brzesku informuje, że złożenie wniosku o paszport lub odbiór gotowego paszportu jest możliwy po uprzednim umówieniu się w godz. od 8:00 do 15:00 pod nr telefonu – (14) 663 21 80.

Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania punktów paszportowych oraz obsługi interesantów: kliknij tutaj