Startuje konkurs ofert na realizację zadań publicznych

2021-02-25 15:00
Startuje konkurs ofert na realizację zadań publicznych

Ogłoszenie w sprawie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresach: ochrony i promocji zdrowia, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej, wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.

UCHWAŁA

WZÓR OFERTY

Oferty dotyczące wsparcia realizacji publicznych zadań Powiatu Brzeskiego w zakresach zadań objętych niniejszym konkursem należy złożyć w terminie do dnia 18 marca 2021 r. do godz. 15:30 w Starostwie Powiatowym w Brzesku, ul. Głowackiego 51, pok. 213, lub przesłać na adres korespondencyjny Starostwo Powiatowe w Brzesku 32-800 Brzesko, ul. Głowackiego 51. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu oferty do Starostwa. Oferta złożona po terminie nie będzie rozpatrywana - jest dołączona do akt sprawy.