UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT nr 2

2020-10-20 13:46
UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT nr 2

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników Starostwo Powiatowe w Brzesku z siedzibą przy ul. Piastowskiej 2b zawiesza bezpośrednią obsługę klienta od 22.10.2020 do odwołania. Bezpośrednia obsługa interesantów zostanie przywrócona w możliwie najszybszym terminie.

Wszelkie sprawy urzędowe prosimy załatwiać telefonicznie, e-mailowo oraz za pośrednictwem platformy ePUAP. Dane teleadresowe poszczególnych wydziałów są dostępne na oficjalnej stronie internetowej instytucji: www.powiatbrzeski.pl

Ponadto do Państwa dyspozycji przed wejściem głównym do budynku znajduje się skrzynka podawcza na wnioski oraz inne składane dokumenty.

Wydział Komunikacji i Transportu

Wydział pracuje w godz. od 7.30 do 15.30. Jednakże pracownicy obsługują mieszkańców wyłącznie w trybie elektronicznym i telefonicznym.

Numery telefonów pod którymi można uzyskać szczegółowe informacje:

• Centrala Wydziału: 14 663 19 56, 14 663 20 46
  • Rejestracja pojazdów: 14 663 24 89, 14 663 24 85
  • Uprawnienia do kierowania pojazdami: 14 628 49 32
  • Transport: 14 628 49 34

Wnioski do Wydziału Komunikacji i Transportu można składać w formie elektronicznej przy pomocy Elektronicznej Skrzynki Podawczej Starostwa Powiatowego w Brzesku /0398dqqqoz/skrytka  lub  Elektronicznej Skrzynki Podawczej Systemu  Pojazd i Kierowca (ESP PiK) za pośrednictwem strony internetowej www.esp.pwpw.pl, pocztą tradycyjną lub wrzucać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Starostwa Powiatowego przy ul. Piastowskiej 2B.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach, wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu, sprawa może zostać załatwiona osobiście.

Ponadto od dnia 20.10.2020 r. Wydział Komunikacji i Transportu nie będzie przyjmował interesantów w środy w wydłużonym czasie pracy tj. do godz. 17.00.

Wydział Edukacji

e-mail: edukacja@powiatbrzeski.pl