Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieProgram Rozwoju Obszarów WiejskichWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

„O Muszlę Św. Jakuba” - juz wkrótce zapisy

2019-11-26 09:09
„O Muszlę Św. Jakuba” - juz wkrótce zapisy

Parafia Rzymskokatolicka NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła w Brzesku, Urząd Miejski oraz Starostwo Powiatowe w Brzesku organizują XV Brzeski Konkurs Kolęd i Pastorałek „O Muszlę Św. Jakuba”. Konkurs odbędzie się w dniach 18-19 stycznia 2020 roku w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym im. Jana Pawła II w Brzesku.

Do udziału w Konkursie serdecznie zapraszamy solistów oraz zespoły dziecięce i młodzieżowe z powiatu brzeskiego. Regulamin i karta zgłoszenia do konkursu jest umieszczona na stronie internetowej www.jakub.bwi.pl w zakładce poświęconej Konkursowi (logo Konkursu), skąd można ją pobrać i nadesłać na podany tam adres. Termin zgłoszenia do Konkursu rozpoczyna się 8-24 grudnia 2019 roku.

Zgłoszenia do udziału w Konkursie należy nadsyłać od 2 do 24 grudnia 2019 roku, wyłacznie drogą elektroniczną na adres e-mail: konkurskoled@tlen.pl.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA