Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Edukacyjna Gmina Małopolski 2019

2019-07-11 08:46
Edukacyjna Gmina Małopolski 2019

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w Plebiscycie na Edukacyjną Gminę Małopolski 2019. Program Edukacyjna Gmina Małopolski działa od 2009 roku. Do tej pory nagrodziliśmy tym wyróżnieniem już 9 gmin. Były to: Gorlice, Brzeźnica, Łużna, Bobowa, Korzenna, Zakliczyn, Mucharz, Wietrzychowice i Ryglice. Mamy nadzieję, że w tym roku i Państwa gmina dołączy do tego grona.

Jakiej gminy szukamy?
Wiejskiej lub miejsko-wiejskiej, obejmującej miasta nie przekraczające 25 tys. mieszkańców, dbającej o rozwój edukacyjny i zawodowy Małopolan, angażującej różne środowiska i instytucje w działania edukacyjne, promującej doradztwo zawodowe, a przede wszystkim o nietuzinkowym podejściu do edukacji i uczenia się. W tym roku Kapituła Plebiscytu szczególną wagę będzie przykładać do działań nakierowanych na rozwój kompetencji cyfrowych i przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Co można wygrać?
Grand Prix Edukacyjna Gmina Małopolski 2019 to nie tylko tytuł honorowy, wyróżniający gminę na tle innych, ale także atrakcyjne nagrody – film promujący gminę, pamiątkowa statuetka i dyplom. Ponadto wszyscy nasi uczestnicy zapraszani są na uroczyste wręczenie nagród podczas Gali „Rozwiń swoją gminę”, która pod koniec roku odbędzie się w Krakowie.

Na zgłoszenia czekamy do 10 września, do godziny 12.00. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go mailowo na adres: mdu@wup-krakow.pl.

Zachęcamy również do rozpropagowania wśród sołtysów i członków Kół Gospodyń Wiejskich z Państwa gminy, Konkursu o tytuł Ambasadora Bilansu Kariery, który również realizowany jest w ramach Programu Edukacyjna Gmina Małopolski. Także w tym konkursie czekamy na zgłoszenia do 10 września (formularz zgłoszeniowy). Ambasador Bilansu Kariery to człowiek, który łączy ludzi i inspiruje ich do działania, to lider lokalny z pasją, dbający o mieszkańców, ktoś, kto nieustannie poszukuje nowych dróg. Do tej pory w Małopolsce nagrodziliśmy tym tytułem 12 osób – sołtysów: Barwałdu Średniego, Bratucic, Brodów, Gnojnika, Kościeliska, Krzeczowa, Libuszy, Stawów Monowskich, Targowiska, Zarzyc Małych, Zarzyc Wielkich oraz Zedermana. Teraz czekamy na liderów lokalnych z Państwa gminy!

REGULAMIN - Edukacyjna Gmina Małopolski

REGULAMIN - Ambasador Bilansu Kariery

Źródło: WUP Kraków

KAPITAL_LUDZKI.png

fundusz_spojnosci.png

Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013
pt. „CAF – podstawa doskonalenia małopolskich JST”,
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12