Wykadruj inwestycje

2012-07-05 14:32
Wykadruj inwestycje

Konkurs polega na wykadrowaniu niepowtarzalnego zdjęcia inwestycji, która otrzymała dofinansowanie w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013 oraz zgłoszenia się do konkursu. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody m.in. cyfrowa lustrzanka, netbook, oprogramowanie Adobe Photoshop Elements.  Wszyscy finaliści otrzymają także drobne upominki i bilety wstępu do miejsc kultury i sportu w Małopolsce. O wynikach konkursu zdecydują również Internauci – w specjalnym głosowaniu przyznają nagrodę internautów dla najlepszego zdjęcia.

Zgłoszenie do udziału w konkursie powinno zawierać:
1.    Zdjęcie (w formacie JPG (najmniejsza kompresja/ najlepsza jakość), kolory w standardzie RGB, rozdzielczość min. 300 dpi (dłuższy bok nie więcej niż 24 cm)) na nośniku typu CD lub DVD lub pendrive, itp.
2.    Formularz zgłoszeniowy
3.    Oświadczenie uczestnika Konkursu

Dokumenty aplikacyjne należy dostarczyć osobiście lub przesyłać pocztą na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Departament Funduszy Europejskich
Zespół Centrum Informacyjne FEM
Ul. Wielicka 72 B, 30-552 Kraków
z dopiskiem „Wykadruj inwestycję”

Zgłoszenia  do konkursu można zgłaszać do 28 września 2012 roku.

Na pytania dotyczące konkursu odpowiadają pracownicy Departamentu Funduszy Europejskich: Anna Michalak tel. 12 29 90 730, anna.michalak@umwm.pl oraz Julita Ewert tel. 12 29 90 772, e-mail: julita.ewert@umwm.pl.

Pliki do pobrania:
Wzór formularz zgłoszenia
Wzór oświadczenia uczestnika

Gorąco zachęcamy do udziału!

źródło: http://www.malopolskie.pl/Wkrotce/Info/?id=107