Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

Przeliczenie szczegółowej osnowy geodezyjnej wysokościowej i poziomej, dla której określono wysokości, a także rzędnych szczegółów sytuacyjno-wysokościowych oraz modernizacja szczegółowej osnowy geodezyjnej BDSOG w jed. ewd. Borzęcin

flaga Polski godło


Lp.

Dane dotyczące zadania:

Charakterystyka:

1

Nazwa zadania:

„Przeliczenie do państwowego układu wysokościowego PL-EVR2007-NH szczegółowej osnowy geodezyjnej wysokościowej i poziomej, dla której określono wysokości, a także rzędnych szczegółów sytuacyjno - wysokościowych objętych bazami GESUT i BDOT500, położonych na obszarze powiatu brzeskiego oraz modernizacja szczegółowej osnowy geodezyjnej BDSOG w jednostce ewidencyjnej Borzęcin w zakresie inwentaryzacji i projektu ww. osnowy”.

2

Rodzaj dotacji budżetowej:

Dotacja celowa

3

Wartość finansowania lub dofinansowania:

97 000,16 zł

4

Całkowita wartość zadania:

107 259,69 zł

5

Krótki opis zadania:

Zadanie polegało na przeliczeniu do państwowego układu wysokościowego PL-EVR2007-NH szczegółowej osnowy geodezyjnej wysokościowej i poziomej, dla której określono wysokości, a także rzędnych szczegółów sytuacyjno - wysokościowych objętych bazami GESUT i BDOT500 oraz na modernizacji szczegółowej osnowy geodezyjnej BDSOG w jednostce ewidencyjnej Borzęcin w zakresie inwentaryzacji i projektu ww. osnowy.

Jest to zadanie zlecone z zakresu administracji rządowej. Obowiązek jego wykonania wynikał z przepisów ustawy z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 14 lutego 2012 r. w sprawie osnów geodezyjnych, grawimetrycznych i magnetycznych.

6

Rok zakończenia:

2019