Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

Modernizacja szczegółowej poziomej i wysokościowej osnowy geodezyjnej dla jednostki ewidencyjnej: Borzęcin – 120201_2 w zakresie stabilizacji zaprojektowanych punktów osnowy i ich pomiaru

flaga Polski godło


Lp.

Dane dotyczące zadania:

Charakterystyka:

1

Nazwa zadania:

„Modernizacja szczegółowej poziomej i wysokościowej osnowy geodezyjnej dla jednostki ewidencyjnej: Borzęcin – 120201_2 w zakresie stabilizacji zaprojektowanych punktów osnowy i ich pomiaru”.

2

Rodzaj dotacji budżetowej:

Dotacja celowa

3

Wartość finansowania lub dofinansowania:

108 920,19 zł

4

Całkowita wartość zadania:

108 920,19 zł

5

Krótki opis zadania:

Przedmiotem zamówienia była modernizacja szczegółowej osnowy geodezyjnej – w jednostce ewidencyjnej Borzęcin w zakresie stabilizacji zaprojektowanych punktów osnowy i  ich pomiaru.

Zamówienie  zgodnie z Opisem Projektu Technicznego Szczegółowej Osnowy Geodezyjnej, zatwierdzonym przez Starostę Brzeskiego w dniu 17 grudnia 2019 r.,  obejmowało  łącznie 255 punktów osnowy szczegółowej.

Jest to zadanie zlecone z zakresu administracji rządowej. Obowiązek jego wykonania wynikał z przepisów ustawy z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 14 lutego 2012 r. w sprawie osnów geodezyjnych, grawimetrycznych i magnetycznych.

6

Rok zakończenia:

2020