Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

Przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania budynku, byłego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze na dz. ew. nr 456/20 – na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy

flaga Polski godło


Dotacja celowa ze środków pochodzących z budżetu państwa, otrzymana od Wojewody Małopolskiego w ramach umowy dotacji Nr WP-III.9421.12.3.2017 na realizację inwestycji pn. „Przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania budynku, byłego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze na dz. ew. nr 456/20 – na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy”.

Wartość realizowanej inwestycji: 1 316 752,97 zł

Celem przebudowy i zmiany sposobu użytkowania budynku byłego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze jest likwidacja barier architektonicznych oraz zmiana funkcji budynku na cele dydaktyczne i warsztatowe poprzez umożliwienie samodzielnego poruszania się osobom niepełnosprawnym, w tym na wózku inwalidzkim, poprawa jakości ich życia i umożliwienie korzystania z dostępnych pomieszczeń przeznaczonych na nową siedzibę Środowiskowego Domu Samopomocy w związku ze zwiększeniem liczby miejsc o 10 i koniecznością zapewnienia odpowiednich warunków dla 55 uczestników.

Efektem (rzeczowym) realizacji dotowanej inwestycji było dostosowanie lokalu Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy przeznaczonego dla 55 osób – zgodnie z wymaganiami zawartymi w przepisach prawa dotyczących środowiskowych domów samopomocy.