Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

 

Zdalna Szkoła

Polska Cyfrowa baner

„Zdalna szkoła” – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej
w systemie kształcenia zdalnego

W ramach konkursu grantowego „Zdalna Szkoła” - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś I Powszechny dostęp do szybkiego internetu, Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach, Powiat Brzeski otrzymał dofinansowanie na realizację Projektu w kwocie 99.820 zł na zakup sprzętu komputerowego dla szkół. Z budżetu Powiatu Brzeskiego przeznaczono kwotę w wysokości ok. 23 918 zł. Zakupiono 41 laptopów Dell o wysokich parametrach technicznych - 36 laptopów dla uczniów oraz 5 laptopów dla nauczycieli, które służą do kształcenia na odległość, także do nauczania przedmiotów zawodowych z wykorzystaniem specjalistycznych programów takich jak: AutoCAD, Photoshop, Corel, Factory I/O, TIA Portal i in.

W skali całego kraju przeznaczono 186 mln zł na zakup sprzętu komputerowego oraz dostępu do internetu. Laptopy trafiły do osób najbardziej potrzebujących w sytuacji związanej z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii.

Szczegółowe informacje na stronie: https://cppc.gov.pl/zdalna-szkola/