Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji Publicznejplatforma e-puapPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski Facebook Instagram

 

Małopolskie talenty – szkoła ponadgimnazjalna – powiat brzeski

 


logo-projekty-edu.png

Uchwałą Zarządu Województwa Małopolskiego Nr 267/17 z dnia 23 lutego 2017 roku Powiat Brzeski został wybrany do dofinansowania projektu pn. „Małopolskie Talenty – szkoła ponadgimnazjalna – powiat brzeski” Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, w ramach Poddziałania 10.1.5 Wsparcie Uczniów Zdolnych z Europejskiego Funduszu społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Projekt zakłada utworzenie Centrum Wspierania Uczniów Zdolnych (CWUZ) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku i realizację zajęć z uczniami zdolnymi w celu podniesienia kompetencji kluczowych uczniów zdolnych w zakresie przedmiotów: językowych (j. angielski), matematycznych i naukowo-technicznych (nauki matematyczno-przyrodnicze), informatycznych (TIK) i przedsiębiorczości oraz podniesienie kompetencji kluczowych ponadprzedmiotowych tj. społecznych i uczenia się, rozwój uzdolnień oraz pogłębianie zainteresowań i aktywności edukacyjnej uczniów z Powiatu Brzeskiego w okresie od 01.03.2017-30.06.2019.
Budżet projektu „Małopolskie Talenty – szkoła ponadgimnazjalna – powiat brzeski”wynosi 130,804,00 zł, w tym współfinansowanie z budżetu Unii Europejskiej wynosi 111,183,40 zł, kwota 13 080,40 zł pochodzi z budżetu państwa a wysokość wkładu własnego to 6 540,20 zł.