Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieProgram Rozwoju Obszarów WiejskichWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

Modernizacja kształcenia zawodowego II w komponencie dotyczącym Małopolskiej Chmury Edukacyjnej – Wyposażenie w sprzęt

 


logo-projekty-edu.png

Postanowieniami umowy Partnerskiej z dnia 11 sierpnia 2016 Powiat Brzeski przystąpił do realizacji projektu pn.„Małopolska Chmura Edukacyjna” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach 2 Osi Priorytetowej, Działanie 2.1 E-administracja i otwarte zasoby, Poddziałanie 2.1.3 E-usługi w edukacji, który jest projektem infrastrukturalnym pozakonkursowym.
Liderem projektu jest Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie. Realizacja projektu pozwoli na wyposażenie szkół, uczelni oraz innych podmiotów realizujących projekt w niezbędny sprzęt do prowadzenia lekcji oraz zajęć edukacyjnych w trybie on-line. Sprzęt ten umożliwi realizację zajęć w czasie rzeczywistym pomiędzy szkołami i uczelniami.
Wartość całego projektu to 1 000 000 złotych. Zakres przedsięwzięcia jest powiązany z zadaniami planowanymi w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i Kompetencje w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.