Remont w szpitalu

2015-08-14 09:37
Remont w szpitalu

Remont jest możliwy dzięki dotacji z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Szpitalne sale oraz łazienki dostosowane zostaną dla niepełnosprawnych. - Wymieniamy posadzki, wszystkie instalacje techniczne w tym elektryczną, która była już stara - mówi Józef Gawron, zastępca dyrektora brzeskiego szpitala. Remont był konieczny, bo rozporządzenie ministra zdrowia nakazuje placówkom do końca przyszłego roku dostosować wszystkie pomieszczenia dla niepełnosprawnych. - W salach będzie mniejsza ilość łóżek. Pacjenci, którzy u nas przebywają będą się czuli komfortowo - dodaje Józefa Szczurek- Żelazko, dyrektor brzeskiej lecznicy. Remont pochłonie ponad milion złotych.

Źródło: www.rdn.pl