Dyżur w ZUS w dniu 14 sierpnia 2015 roku

2015-08-05 12:19
Dyżur w ZUS w dniu 14 sierpnia 2015 roku

Ponadto klienci ZUS mogą korzystać z urzędomatów, które czynne są 24h. Urządzenia w Tarnowie i Bochni są zlokalizowane przy wejściach do tamtejszych placówek Zakładu.

Natomiast Centrum Obsługi Telefonicznej 14 sierpnia 2015 roku będzie czynne od godziny 7.00 do 15.00 (tel. 22 560 16 00) w pełnym zakresie tematycznym. Poza tymi godzinami do dyspozycji klientów pozostaje czynny całą dobę Automatyczny Serwis Informacyjny. ZUS zaprasza  także do korzystania z Platformy Usług Elektronicznych ZUS PUE.