Wyprawa w Beskid Niski

2015-08-03 10:22
Wyprawa w Beskid Niski

Tym razem wędrowcy Vesny przejdą szlakiem w Beskidzie Niskim  od Mochnaczki  przez Banicę, Izby, Ropki do Hańczowej. Podczas wyprawy zorganizowany zostanie  eko-przystanek i marszobieg  dla uczczenia jubileuszu 800 lat Gnojnika. Dla uczestników marszobiegu organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody.

Projekt „ Jesteśmy aktywni dla zdrowia i na jubileusz 800 lat Gnojnika” jest organizowany przez Stowarzyszenie Vesna przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Starostwa Powiatowego w Brzesku.