Razem wyżywimy pielgrzymów

2015-07-21 09:52
Razem wyżywimy pielgrzymów

W 2016 roku młodzi ze wszystkich kontynentów, decyzją Papieża Franciszka,  ogłoszoną w Rio de Janeiro w 2013 roku, spotkają się w Krakowie i okolicach, aby wspólnie uczestniczyć w XXXI Światowych Dniach Młodzieży. Zwracamy się z prośbą o ich ugoszczenie w dniach 25.07-01.08.2016.

Region południowej Polski odwiedzi w tym czasie kilka milionów pielgrzymów, w tym ok. 600 tysięcy młodzieży, która zarejestruje się w Systemie Rejestracyjnym. Jako organizatorzy dołożymy wszelkich starań, by przyjąć i zabezpieczyć pobyt młodych.

To wyjątkowe wydarzenie staje się wyzwaniem logistycznym w wielu aspektach. Młodym pielgrzymom, którzy przybędą w tych dniach do Krakowa i Regionu mamy zapewnić, zgodnie z wymogami Papieskiej Rady ds. Świeckich, nie tylko właściwe przeżycie programu duchowego i poznanie piękna naszej ziemi, ale też m.in. zakwaterowanie i wyżywienie.

ULOTKA

Dodatkowe informacje na stronie Światowych Dni Młodzieży