Kupalnocka u Gotfryda

2015-06-16 10:32
Kupalnocka u Gotfryda

Utalentowane gospodynie z Żerkowa prowadzić będą warsztaty wicia wianków. Przygotowana zostanie wystawa fotografii  prezentująca najstarsze zagrody wiejskie w gminie Gnojnik oraz akcja charytatywna "Gosprzydowskie anioły" połączona z jubileuszem 800 lat Gosprzydowej. Nie zabraknie atrakcji także dla dzieci: malowanie buziek, dmuchany zamek i ciekawe animacje czekają na najmłodszych uczestników.

Projekt jest współfinansowany ze środków Powiatu Brzeskiego.