Kolejny sukces KGW „Włościanki”

2015-04-20 13:15
Kolejny sukces KGW „Włościanki”

Zaproszenie do Łużnej grupa z Łoniowej otrzymała po zdobyciu pierwszego miejsca na Małopolskim Przeglądzie Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich  w Jablonce, który odbył się w październik ubiegłego roku.

„Włościanki” jako jedyne Koło Gospodyń Wiejskich z Powiatu Brzeskiego wzięło udział w tym przeglądzie. W Łużnej zaprezentowało wygraną scenkę obyczajową „Darcie pierza”.

Dodać należy, iż wyjazd Koła Gospodyń Wiejskich „Włościanki” był dofinasowany ze środków budżetu Powiatu Brzeskiego.