XIV Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

2015-01-26 09:57
XIV Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Zawody zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach:
klasy I – III szkoła podstawowa – dziewczęta;
klasy I – III szkoła podstawowa – chłopcy;
klasy IV– VI szkoła podstawowa – dziewczęta;
klasy IV– VI szkoła podstawowa – chłopcy;
gimnazja – dziewczęta;
gimnazja – chłopcy;
szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta;
szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy;
snowboard – dziewczęta;
snowboard – chłopcy.
W zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy do 29 stycznia 2015r. zostaną zgłoszeni do organizatorów zawodów (wzór listy do wypełnienia w załączeniu) drogą elektroniczną na adres marzena.gora@interia.pl lub faxem (14) 686 38 37. Prosimy o tworzenie zespołów reprezentujących szkołę złożonych z maksymalnie 7 dziewcząt i 7 chłopców. Można utworzyć listę rezerwową na wypadek, gdyby były wolne miejsca. Powyższe zawody są eliminacjami do zawodów wojewódzkich. Dzieci i młodzież przyjeżdża na zawody pod opieką swoich nauczycieli. Dla dzieci i młodzieży z gminy Brzesko i powiatu brzeskiego zostanie zorganizowany bezpłatny dowóz. Zawodnicy są zobowiązani do porycia następujących kosztów:
wpisowe w wysokości 5 zł na osobę;
cena karnetu ok. 40 zł oraz kaucja za karnet 10 zł.