"Miejsce z klimatem"

2012-06-06 12:19
"Miejsce z klimatem"

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 15 lipca 2012 zgłosić swoje gospodarstwo, pensjonat lub hotel, za pomocą formularza zgłoszeniowego, opisując sam obiekt oraz sposób pozyskiwania energii elektrycznej i ogrzewania. Miejscom, które korzystają z niskoemisyjnych źródeł energii zostanie przyznany certyfikat „Miejsce z klimatem”. Wśród nich jury wybierze najciekawsze, najlepsze i najbardziej ekologiczne rozwiązania. Ich właściciele mogą wygrać np. parasole grzewcze , grille gazowe itp.

Obiekty do konkursu mogą zgłaszać również goście gospodarstw agroturystycznych, hoteli, kwater i pensjonatów – wystarczy, że prześlą nam nazwę i lokalizację obiektu na adres anna.limanowska@fleishmaneurope.com. Rozwiązanie konkursu – 1 sierpnia 2012 roku.

Więcej informacji dotyczących konkursu można uzyskać pod adresem: www.forumfree.pl/konkurs

źródło : www.forumfree.pl