Utraciłeś dokumenty? Nie ryzykuj! Zastrzeż je w banku!

2014-12-01 13:43
Utraciłeś dokumenty? Nie ryzykuj! Zastrzeż je w banku!

Jest to możliwe z każdego miejsca na świecie, o każdej porze, zarówno z telefonów stacjonarnych jak i komórkowych. Numer jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ułatwia kontakt z wydawcą karty i jej zastrzeżenie w sytuacji, gdy czas odgrywa istotną rolę. Jedynym ponoszonym kosztem dla użytkownika (posiadacza karty) jest koszt połączenia, zgodny z tabelą opłat jego operatora.

Więcej informacji: www.DokumentyZastrzezone.pl oraz www.zastrzegam.pl