Jeszcze w tym roku będzie winda

2014-12-01 10:01
Jeszcze w tym roku będzie winda

Na powyższy cel Powiat otrzymał dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. – W kwietniu złożyliśmy wniosek o dofinansowanie inwestycji ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.  W ramach programu „Wyrównywanie różnic miedzy regionami II” Powiat otrzymał dofinansowanie, stanowiące 40 % wartości zadania. W realizację przedsięwzięcia włączyła się również gmina Brzeska, która poniosła koszty związane z przygotowaniem dokumentacji projektowo-kosztorysowej. Samorząd gminy przekaże też na budowę windy ponad 56 000 złotych. Pozostała kwota pochodzić będzie z budżetu Powiatu – informuje starosta brzeski Andrzej Potępa.

Winda obsługiwać  będzie wszystkie kondygnacje.