W dniu 1 czerwca 2012 r. Wydział Komunikacji nieczynny!

2012-05-31 09:29
W dniu 1 czerwca 2012 r. Wydział Komunikacji nieczynny!

Starostwo Powiatowe w Brzesku informuje, iż w dniu 1 czerwca 2012 r. (piątek) w związku z przeprowadzką Wydział Komunikacji i Transportu nie będzie przyjmował stron .

Wydział zostaje przeniesiony do budynku zlokalizowanego przy ul. Piastowskiej 2 B (obok Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku). W związku z tym wszystkie sprawy załatwiane dotąd przez Wydział Komunikacji i Transportu w budynku Starostwa Powiatowego w Brzesku mieszczącego się przy ul. Głowackiego 51 tj. rejestracja pojazdów, wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami, udzielanie licencji na transport drogowy osób i rzeczy itd. od dnia 4 czerwca 2012 r. będą załatwiane w nowej siedzibie przy ul. Piastowskiej 2 B.