Pozadotacyjne formy wsparcia przedsiębiorczości przy wykorzystaniu środków UE

2014-09-10 10:12
Pozadotacyjne formy wsparcia przedsiębiorczości przy wykorzystaniu środków UE

Spotkanie organizowane przy współpracy z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego, Tarnowską Agencją Rozwoju Regionalnego, Fundacją Rozwoju Regionu Rabka, Powiatowym Urzędem Pracy w Brzesku oraz Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości w Krakowie, skierowane jest szczególnie do przedsiębiorców i osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej z terenu powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego, bocheńskiego, brzeskiego oraz miasta Tarnów.

Spotkanie odbędzie się w Schronisku Młodzieżowym w Brzesku przy ulicy Piastowskiej 2b (sala konferencyjna), w godzinach od 10:00 do 13:30.

Po zakończeniu prezentacji oferty poszczególnych instytucji, uczestnicy spotkania będą mieli możliwość odbycia bezpłatnych indywidualnych konsultacji z poszczególnymi prowadzącymi (pytania szczegółowe, wyjaśnienie wątpliwości).

Szczegółowe informacje: www.pup-brzesko.pl