UWAGA ROLNICY !!!

2014-09-05 14:17
UWAGA ROLNICY !!!

Bezpłatne wydawanie zaświadczeń o ukończeniu szkolenia w zakresie stosowania środków ochrony roślin będzie się odbywało podczas szkoleń organizowanych od 1.X.2014r przez Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Zapisy na bezpłatne szkolenia (ilość miejsc ograniczona) przyjmują doradcy z poszczególnych gmin powiatu brzeskiego.

Biuro Powiatowe Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Brzesku zaprasza również do kontaktowania się z Biurem - Brzesko, ul. Okocimska 5 , tel. 146630183.