Kampery na 71. Tour de Pologne

2014-08-04 08:16
Kampery na 71. Tour de Pologne

Firma Elcamp na potrzeby wyścigu użycza trzy samochody kempingowe swojej produkcji. Dwa pojazdy znajdą zastosowanie jako biuro prasowe Czesława Langa oraz gabinet do badań antydopingowych, trzeci będzie zamykał peleton podczas całego wyścigu. Camper Małopolski podobnie jak rok temu będzie towarzyszył kolarzom 9 sierpnia na Rynku Głównym w Krakowie podczas wielkiego finału wyścigu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, którego oficjalnym partnerem jest Małopolska. Tour de Pologne należy do UCI World Tour, czyli do prestiżowej kolarskiej ligi mistrzów. Jest objęty honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Obecność Państwa w gronie przyjaciół Tour de Pologne będzie ogromnym zaszczytem dla nas i dla całej kolarskiej rodziny.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora