Bezpieczne wakacje - porady policjantów

2014-06-30 14:52
Bezpieczne wakacje - porady policjantów

Już z pierwszymi wakacyjnymi dniami policjanci drogówki będą czuwac nad bezpieczeństwem podróżujących, policjanci prewencji spotykać będą się w różnych miejscach Małopolski z dziećmi i młodzieżą aby porozmawiać o bezpiecznym wypoczynku - jak unikac zagrożeń, jak nie stać się ofiara przestępstwa, jak radzić sobie w sytuacjach "kryzysowych".

Policjanci przygotowali także kilka porad pomocnych w zorganizowaniu bezpiecznych wakacji.

Sczegółowe informacje: www.brzesko.policja.gov.pl/