Wiedza i umiejętności kluczem do kariery

2014-06-11 09:10
Wiedza i umiejętności kluczem do kariery

Szkolenie miało na celu przygotowanie młodzieży do właściwego wyboru dalszej ścieżki zawodowej w oparciu o wiedzę o sobie samym, posiadanych predyspozycjach zawodowych, zainteresowaniach i umiejętnościach. - Grupa chętnie i z zaangażowaniem brała udział we wszystkich proponowanych ćwiczeniach, żywo dyskutowała wymieniała się swoimi doświadczeniami i opiniami.W określeniu predyspozycji zawodowych pomogły poddane analizie wyniki wypełnionych testów. Ćwiczenia praktycznepozwoliły sprawdzić posiadane możliwości i określiły mocnych stronuczestniczących w zajęciach – powiedziała Joanna Banaśkiewicz.

Fot. Małgorzata Smoleń