Sprawozdanie z przebiegu konsultacji społecznych dotyczących projektu „Strategii Rozwoju Powiatu Brzeskiego na lata 2014 – 2020”

2014-06-09 14:09

Z uwagi na fakt, iż dokument Strategii Rozwoju Powiatu Brzeskiego jest dokumentem szczególnej wagi dla Powiatu Brzeskiego zasadne było przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących projektu Strategii Rozwoju Powiatu Brzeskiego na lata 2014 - 2020.

Zgodnie z uchwałą Nr XXVIII/266/09 Rady Powiatu Brzeskiego z dnia 30 czerwca 2009 r. w sprawie zasad przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami Powiatu Brzeskiego, Zarząd Powiatu Brzeskiego uchwałą nr 1212/2014 z dnia 22 maja 2014 r. postanowił o przeprowadzeniu konsultacji społecznych dotyczących projektu„Strategii Rozwoju Powiatu Brzeskiego na lata 2014 – 2020”.

Konsultacje zostały przeprowadzone zgodnie z wyżej wymienionymi uchwałami. Informacja o przeprowadzeniu konsultacji wraz z projektem Strategii Rozwoju Powiatu Brzeskiego oraz formularzem zgłaszania uwag w dniu 22 maja 2014 r. została umieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Powiatu Brzeskiego. Konsultacje miały formę korespondencji elektronicznej poprzez umieszczenie projektu Strategii Rozwoju Powiatu Brzeskiego na lata 2014 – 2020 wraz z formularzem zgłaszania uwag w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Brzeskiego i odbyły się w terminie od 22 maja 2014 do 5 czerwca 2014 r.  W czasie trwania konsultacji nie wpłynęła żadna uwaga.